Nasze pokoje.

W ofercie mamy  dla Państwa 5 pokoi – w sumie 19 miejsc noclegowych.

Pokój nr 1

Pokój ten mieści się na pierwszym piętrze naszego głównego budynku . Jest to pokój 4-osobowy z  łazienką, tv, małą lodówką, czajnikiem. W pokoju są także podstawowe naczynia do przygotowania śniadania bądź kolacji. Pokój jest dwupoziomowy (dwa pojedyncze łóżka na dole i dwa pojedyncze na poddaszu). Na korytarzu, do dyspozycji Gości jest również kuchenka mikrofalowa.

 

Pokój nr 2

Pokój ten mieści się na pierwszym piętrze naszego głównego budynku . Jest to pokój 4-osobowy z  łazienką, tv, małą lodówką, czajnikiem. W pokoju są także podstawowe naczynia do przygotowania śniadania bądź kolacji. Pokój jest dwupoziomowy (dwa pojedyncze łóżka na dole i dwa pojedyncze na poddaszu). Na korytarzu, do dyspozycji Gości jest również kuchenka mikrofalowa.

Pokój nr 3

Pokój ten mieści się na pierwszym piętrze naszego głównego budynku . Jest to pokój 6-osobowy z łazienką, TV, lodówką, czajnikiem. W pokoju są także podstawowe naczynia do przygotowania śniadania bądź kolacji. Pokój jest dwupoziomowy ( jedno podwójne łóżko i jedno pojedyncze na dole oraz trzy pojedyncze łóżka  na poddaszu). Na korytarzu, do dyspozycji Gości jest również kuchenka mikrofalowa.

Pokój nr 4

Pokój ten mieści się na poddaszu  w sąsiednim budynku. Jest to pokój 3-osobowy z łazienką oraz TV. W pokoju są podstawowe naczynia do przygotowania śniadania bądź kolacji. Na korytarzu do dyspozycji Gości jest także czajnik, kuchenka mikrofalowa i mała lodówka.

Pokój nr 5

Pokój ten mieści się na poddaszu  w sąsiednim budynku. Jest to pokój 2osobowy z łazienką oraz TV. W pokoju są podstawowe naczynia do przygotowania śniadania bądź kolacji. Na korytarzu do dyspozycji Gości jest także czajnik, kuchenka mikrofalowa i mała lodówka.